Vyzkoušejte lekci ZDARMA

» Zbavte se bolavých zad
» migrén
» stresu
» nespavosti
» přebytečného tuku
» dýchacích a trávicích poruch
» špatné nálady :-)

Zadejte e-mail a přesvědčte se sami:

V lekci Zdarma jsem pro vás připravil základní sérii, která slouží k protažení a posílení celého těla. V jógových kruzích se jmenuje Pozdrav Slunci. Ať už se k ní ale dostanete dostanete v kteroukoliv denní dobu, vždy má co nabídnout:

  • ráno vás příjemně protáhne, nastartuje a dodá vám odhodlání, odsune všechny překážky stranou a vy před sebou budete mít jasný směr a cestu celým dnem
  • přes den vás rychle osvěží a dodá energii do další části dne
  • večer vás zregeneruje, zbaví ztuhlých svalů, napětí a starostí po náročném pracovním dni, abyste si měli dost energie pro své přátele a rodinu

 

Kromě Pozdravů Slunci se můžete těšit také na šest ásan (jógových pozic) a závěrečnou relaxaci, která uvolní nejen vaši mysl, ale také vaše tělo.

Jednotlivé ásany protáhnou a posílí všechny svaly - ať už se jedná o zadní strany stehen (hamstringy), které mají tendenci se zkracovat (při dlouhém sezení, ale také třeba při běhání), záda nebo svaly, které nám pomáhají udržet vzpřímenou páteř. V neposlední řadě jsou skvělou cestou, jak tělu dodat přitažlivé linie.

Ásany také pomohou vytvořit prostor a správně usadit jednotlivé orgány, aby fungovaly tak, jak mají, stejně jako všechny hormonální procesy. Rozproudí lymfu, zbaví vás toxinů a zklidní nervy.

Zadejte e-mail a přesvědčte se sami: