Ochrana osobních údajů

 

Děkujeme za návštěvu stránek Onlinekurzjogy.cz. Ochranu osobních údajů bereme vážně. Je pro nás důležité, aby Vaše osobní údaje byly v bezpečí. Jsou zpracovávány v souladu s předpisem č. 101/2000 Sb. (dále jen „Zákon o ochraně osobních údajů“). Dobrovolným vyplněním Vašich osobních údajů nám tímto dáváte souhlas s jejich zpracováním v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Jaké údaje uchováváme

Vaše osobní údaje zadáváte dobrovolně do formuláře na úvodní stránce http://www.onlinekurzjogy.cz: Vaši e-mailovou adresu; a případně v objednávkovém formuláři, pokud se rozhodnete kurz zakoupit: Jméno, adresa, e-mail, telefonní číslo a případně název firmy, IČ a DIČ.

Pokud chcete vědět, které konkrétní údaje uchováváme k Vaší osobě, rádi Vám je na požádání poskytneme e-mailem. Pokud by i přes naši snahu o aktuálnost údajů byly některé záznamy nesprávné, rádi je opravíme.

K jakému účelu tyto informace používáme

Informace, které zpracováváme, mohou být použity na některou z níže uvedených činností:

  • Zlepšení web stránky – naši web stránku průběžně vylepšujeme, na základě informací a zpětné vazby, které nám dáváte
  • Vylepšení zákaznické podpory – Vaše informace nám pomáhají efektivně odpovídat na Vaše požadavky a potřeby
  • Ke zpracování transakcí – Vaše informace, veřejné i neveřejné, nebudou nikdy prodány, vyměněny nebo podstoupeny třetím stranám bez Vašeho souhlasu, s výjimkou údajů nutných na zpracování platebních transakcí a doručení produktu.
  • K odesílání e-mailů – e-mailová adresa, kterou jste zadali na našich stránkách může být použitá k odesílání informací a aktualizaci týkající se Vaší objednávky. Taktéž k odesílání novinek, tipů a doporučení, informace o produktech a službách, o připravovaných akcích, atd.

Budete-li se chtít kdykoliv odhlásit z odebírání e-mailů, stačí kliknout na odhlašovací odkaz, který je umístěný v e-mailu, nebo nám napište a my Vás odhlásíme.

Neposkytujeme Vaše údaje třetím stranám

Neprodáváme, neobchodujeme ani žádným jiným způsobem neposkytujeme Vaše osobní údaje třetím stranám. 

Odevzdání Vašich osobních údajů státním organizacím je pouze na základě řádně vystavených a právoplatných právních rozhodnutí v souladu se zákonem České republiky.

Možnost odhlášení

Vaše osobní údaje používáme k tomu, abychom Vás mohli informovat o našich projektech, službách a produktech, anketách. Vaše účast je samozřejmě dobrovolná. Pokud byste s přijímáním těchto informací nesouhlasili, můžete nám to kdykoli oznámit, abychom Vaše údaje zablokovali, případně vymazali z našeho adresáře.

Z odběru e-mailových zpráv se můžete kdykoli odhlásit také sami: stačí kliknout na odhlašovací odkaz (zpravidla v patičce e-mailu), případně nám zpětně napsat, že už si e-maily nepřejete dostávat a my Vaši e-mailovou adresu odhlásíme.

Změny v podmínkách o ochraně osobních údajů

Pokud bychom se rozhodli změnit podmínky o ochraně osobních údajů, uveřejníme je na této stránce.

Tyto podmínky jsou platné od 8.5.2015

Kontaktujte nás

 

Pokud máte jakékoli otázky nebo podněty, napište nám:

Web: www.onlinekurzjogy.cz
Email: info @ yogalibre.cz