14DENNÍ VÝZVA A BONUS PRO KAŽDÉHO

Před dvěma týdny jsem vyhlásil 14denní výzvu s odměnou pro toho, kdo se jí zúčastní a během včerejška (úterý 21.4.) mi napíše e-mail, že tak vykonal.

Podle počtu přečtení článku během prvního dne (300+) jsem tipoval, že se ozve 0-3 lidí a když se mi to včera potvrdilo, rozhodl jsem se, že soukromou lekci/konzulatci věnuji oběma, Vlastě K. i Dušanovi P.

No a pro ty, kdo se z nějakého důvodu k článku dostali později a nestihli absolvovat celých 14 dnů, přeposílám alespoň odkaz, který mi nedávno přistál ve schránce od mé oblíbené školy jógy Karakal z Moravy – od Zdeňka Šebesty a Lenky Kovalové – ke kterému byl připojen vzkaz: „Budeme moc rádi, když budete sdílet, nebo jakkoliv zprostředkujete komukoliv uznáte za vhodné. Ať přinese radost i užitek.“

O co se jedná? O jednu z velmi dobrých zklidňujících a zároveň podpůrných technik, díky které můžeme očistit mysl (a tělo) od přetrvávajících blokád a nepřínosných přesvědčení a zároveň postoupit dál na cestě jógy.

Někdy se jí také přezdívá meditace vleže a kdo zná školu Karakal, tak už tuší, že se jedná o jedno z jejích jedinečných pojetí Jóga nidry (jógového spánku).

Tato má název Ráj na Zemi.

Pavel Hub
Autor DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé
Autor online/USB kurzu Od začátku správně
18 let praxe: 6.000+ lekcí, seminářů, teambuildingových akcí a jóga víkendů
Studoval s top učiteli z Evropy, USA a Indie

Mým cílem je, abyste se cítili dobře nejen "na podložce", ale taky "mimo podložku." Abyste si každý den užili naplno, bez stresu a s náladou, kterou jen tak něco nerozhází :-)
Komentáře
  • Vyzkoušejte lekci ZDARMA

    Zbavte se bolavých zad, migrén, stresu, nespavosti nebo špatné nálady :-) Zadejte svůj email a přesvědčte se sami:

  • Přidejte se k nám na FB
  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky