BUDOUCNOST BLOGU

Nad obsahem dnešního článku přemýšlím již nějaký ten týden.
Možná jste si všimli, že na blogu se poslední dobou objevují spíše přeložené články, než ty autorské.

I když se s myšlenkami v přeložených článcích ztotožňuji, nerad bych zabředl do psaní blogu stylem kopírování myšlenek jiných.

Rád bych vám na blogu dál přinášel hodnotné a užitečné informace a tipy pro cvičení i každodenní situace. Nejsem ale rozený spisovatel a nějaký čas mi to vytvoření (spíše než sepsání) článku vždy zabere.

A právě toho času mi poslední dobou na články moc nezbývá – kromě mé srdeční záležitosti, kterou jsou kurzy pro učitele a také příprav pravidelných lekcí, jóga víkendů a workshopů, pracuji poslední rok také na jednom velkém projektu a nad to mám poslední dobou stále větší potřebu se vzdělávat – abych hodnotné informace přinášel nejen v článcích, ale také právě v kurzech a chystaných projektech.

kdykoliv

Proto dnešní článek bude poslední z pravidelných nedělních příspěvků.

I když by se to s tou pravidelností samozřejmě dalo nějak udělat, osobně jsem raději pro kvalitu, než kvantitu – dát dohromady článek je pro mě více otázkou přirozenosti, než výkonu.

Vážím si času, který v dnešní rychlé době čtení článků tady na blogu věnujete a také si vážím vašich kometářů, lajků a sdílení. Děkuji za ně a zůstaňme dál v kontaktu, na Facebooku, Youtube a skrz e-mail, věřím že to, co pro vás chystám dál (i když nepravidelně :-) ), se vám bude líbit a přijde vhod.

Mějte se skvěle a ať se vám daří!
Namaste

Pavel Hub

Autor DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé
Autor Vánoční výzvy
Autor online/USB kurzu Od začátku správně
15 let praxe: 6.000+ lekcí, seminářů, teambuildingových akcí a jóga víkendů
Studoval s top učiteli z Evropy, USA a Indie

Mým cílem je, abyste se cítili dobře nejen "na podložce", ale taky "mimo podložku." Abyste si každý den užili naplno, bez stresu a s náladou, kterou jen tak něco nerozhází :-)

Komentáře