JÓGOVÁ ROZCVIČKA A DVOJITÁ VÝZVA

V posledních týdnech jste na mém facebooku mohli zhlédnout několik videí. A protože, podle reakcí a zpětných vazeb, jejich obsah rezonoval se spousty lidmi a protože ne všichni máte na FB profil, dnešní příspěvek je takovým jejich shrnutím – pokud pomohla jedněm, jsem si jistý, že mohou pomoci i druhým.

Jak se ráno nastartovat
Ranní rozcvičku dělám každé ráno – buď před cvičením ásan, abych si právě jejich praxi užil naplno hned od začátku a nemusel „čekat“ několik prvních Pozdravů slunci, až se dostatečně protáhnu a zahřeji nebo i samostatně, pokud daný den na ásany nemám potřebný čas.

Tato rozcvička bude navíc jedním z ranních „rituálů“ červencového jóga campu.

Dvojitá výzva
Druhé video jsem natočil v návaznosti na článek, který jsem naposledy na blogu zveřejnil a na reakci, kterou jsem následně dostal od jednoho známého, když tipy z tohoto článku použil. Jak se ukázalo, slova dokážou divy a pocity a reakce, které v druhých vyvolávají mohou příjemně překvapit:

#Delejcotebavi
Jaro už je asi tady a řekl bych že s ním i úpadek prohlášení typu nemám dost energie. Jasně, kdo chce, najde si zase nějakou jinou zajímavou větu, ve které se svými následnými činy a reakcemi bude utvrzovat 🙂 Pro ty, kdo by ale chtěli příval jarní energie ještě multiplikovat (anebo klidně i jen tak), tady mám video, které jsem sice natočil ještě za mlhavých listopadových dnů, ale jeho obsah je platný pro kterékoliv období.

Pavel Hub
Autor DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé
Autor online/USB kurzu Od začátku správně
15 let praxe: 6.000+ lekcí, seminářů, teambuildingových akcí a jóga víkendů
Studoval s top učiteli z Evropy, USA a Indie

Mým cílem je, abyste se cítili dobře nejen "na podložce", ale taky "mimo podložku." Abyste si každý den užili naplno, bez stresu a s náladou, kterou jen tak něco nerozhází :-)
Komentáře
  • Vyzkoušejte lekci ZDARMA

    Zbavte se bolavých zad, migrén, stresu, nespavosti nebo špatné nálady :-) Zadejte svůj email a přesvědčte se sami:

  • Přidejte se k nám na FB
  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky