JÓGOVÁ ROZCVIČKA A DVOJITÁ VÝZVA

V posledních týdnech jste na mém facebooku mohli zhlédnout několik videí. A protože, podle reakcí a zpětných vazeb, jejich obsah rezonoval se spousty lidmi a protože ne všichni máte na FB profil, dnešní příspěvek je takovým jejich shrnutím – pokud pomohla jedněm, jsem si jistý, že mohou pomoci i druhým.

Jak se ráno nastartovat
Ranní rozcvičku dělám každé ráno – buď před cvičením ásan, abych si právě jejich praxi užil naplno hned od začátku a nemusel „čekat“ několik prvních Pozdravů slunci, až se dostatečně protáhnu a zahřeji nebo i samostatně, pokud daný den na ásany nemám potřebný čas.

Tato rozcvička bude navíc jedním z ranních „rituálů“ červencového jóga týdne.

Dvojitá výzva
Druhé video jsem natočil v návaznosti na článek, který jsem naposledy na blogu zveřejnil a na reakci, kterou jsem následně dostal od jednoho známého, když tipy z tohoto článku použil. Jak se ukázalo, slova dokážou divy a pocity a reakce, které v druhých vyvolávají mohou příjemně překvapit:

#Delejcotebavi
Jaro už je asi tady a řekl bych že s ním i úpadek prohlášení typu nemám dost energie. Jasně, kdo chce, najde si zase nějakou jinou zajímavou větu, ve které se svými následnými činy a reakcemi bude utvrzovat 🙂 Pro ty, kdo by ale chtěli příval jarní energie ještě multiplikovat (anebo klidně i jen tak), tady mám video, které jsem sice natočil ještě za mlhavých listopadových dnů, ale jeho obsah je platný pro kterékoliv období.

A pokud jste nestihli workshop, v jehož mezičase jsem toto video nahrával, rád se s vámi uvidím na prodlouženém jóga víkendu, kde se kromě témat z workshopu dotkneme i témat dalších – a to navíc v úžasné přírodě rakouských Alp.

Pavel Hub
Autor DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé
Autor online/USB kurzu Od začátku správně
15 let praxe: 6.000+ lekcí, seminářů, teambuildingových akcí a jóga víkendů
Studoval s top učiteli z Evropy, USA a Indie

Mým cílem je, abyste se cítili dobře nejen "na podložce", ale taky "mimo podložku." Abyste si každý den užili naplno, bez stresu a s náladou, kterou jen tak něco nerozhází :-)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.