JÓGA: 14DENNÍ VÝZVA A VELIKONOČNÍ SLEVA NA ONLINE KURZ

Jsou tomu přibližně dva týdny, co jsem telefonicky hovořil s jednou zájemkyní o kurz jógy Od začátku správně a potěšil mě její přístup: „Seděla jsem u televize už dost dlouho, je třeba začít něco dělat.“

K tomu jsme se v neděli s účastníky kurzu Učitel jógy podívali na výsledky první 14denní výzvy a tak mě napadalo, proč to nedat dohromady a nepodělit se o tuto výzvu také s vámi – a třeba k tomu ještě připojit dva bonusy 🙂 Jeden z nich bude pro všechny, druhý pouze pro jednoho z vás.

Výzva má následující zadání:

1. Určete si 3 věci, které v následujících 14 dnech uděláte. Každý den.
– může to být některý z tipů, který jsem zveřejnil v minulých článcích tadytady nebo jakákoliv jiná činnost/akce, ze které byste rádi vytvořili svůj nový návyk. Alespoň na těch 14 dnů.

Bude to každodenní čtení knihy, která na vás již dva roky smutně kouká z poličky? To, že někomu s něčím pomůžete? Že si každý den protáhnete tělo třemi Pozdravy slunci? Nebo to, že se každý den zastavíte a dáte si 5 minut na to, abyste byli sami se sebou a srovnali si myšlenky?

2. Na kolik % se zavazujete tyto 3 cíle splnit?
– někomu se to může zdát jako nesmyl. Přece, buď splním nebo ne. Ale život přece taky není černobílý 🙂 Vždycky nám může něco přijít do cesty a pak se ukáže, nakolik je kdo opravdu odhodlaný své cíle splnit. Pokud si dáváte 100%, jedině dobře, jen vězte, že možnost volby tady je.

3. Podle čeho/na čem poznáte, že jste si své cíle naplnili?
– kolikrát už se vám v minulosti stalo, že jste dosáhli něčeho, co jste chtěli a vlastně jste si to ani neuvědomili? Takže taky doporučuji zapsat.

4. Jak oslavíte to, že výzvu splníte?
– tím i navazujeme na třetí bod: Pokud jste něčeho dosáhli a ani jste za to neprojevili vděčnost nebo to nějak neoslavili, přicházíte přinejmenším o důležitý „záchytný“ bod, který si v budoucnu můžete snadno vybavit a který vám pomůže v dosahování dalších cílů.

Jinými slovy, přestanete podrývat svou sebedůvěru a naopak se začnete zaměřovat na to, že když jste dosáhli X věcí v minulosti, tuto zvládnete taky. Určitě mi dáte za pravdu, že s takovým naladěním se cesty k cíli hledají lépe.

Bude to speciální oběd, který byste si jinak nedopřáli? Ty pěkné boty, po kterých už půl roku pokukujete? Nebo prostě něco, čím se taky trochu rozmazlíte a poděkujete si za to, jak jste skvělí?

5. Co uděláte, když výzvu nesplníte?
– a záměrně tady nepíši nic o trestu. Jak zmínil jeden z účastníků kurzu, v životě už se přece trestáme dost, tak proč si ještě přidávat 🙂 Proto to opravdu pojměte tak jako třeba další z účastnic – něco co víte, že byste stejně měli udělat, ale odkládáte to nebo udělat třeba to, čím uděláte hezčí den někomu ve vašem okolí: uděláte pro partnera/ku něco, co spíše on/a dělá většinou pro vás? Zahrajete si s dětmi hru, která vás osobně příliš nebaví? Uklidíte si konečně kancelář?

V minulosti jsme měli různé video výzvy nebo e-mailové výzvy, tahle je ale čistě na vás.
Není potřeba mi nikam psát, co jste si zadali.

Jediné co je potřeba – pokud máte zájem o bonus k tomu, co jste si již sami vymysleli jako odměnu – je, abyste mi 21.4. napsali (office@yogalibre.cz), že jste výzvu splnili (a třeba i připsali, co pro vás bylo největší výzvou při naplňování vašich tří cílů). Do předmětu mailu napište: 14denní výzva.

Jednoho z vás pak vyberu a odměním 40minutovou konzultací/lekci online (skype/facebook) nebo naživo (až se situace zklidní).

Tou výzvou jsem si totiž za posledních 14dní prošel taky a v zadání jsem měl, že pokud ji nesplním, věnuji někomu právě tuto konzultaci zdarma. Výzvu jsem sice splnil na 100% a odměna už je na cestě, ale říkám si, proč neudělat radost i někomu dalšímu, když jsou navíc za dveřmi Velikonoce 🙂

A aby nepřišli zkrátka ani ti, na které se nedostane nebo ti, pro které je výzvou už samotná aktuální situace a taky už „sedí u televize dost dlouho,“ přidávám velikonoční nadílku i pro vás: slevu 500,- Kč na kurz Od začátku správně. Stačí jít na tuto stránku, kde už je vše připravené. Akce ale platí pouze do nedělní půlnoci.

Pavel Hub
Autor DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé
Autor online/USB kurzu Od začátku správně
18 let praxe: 6.000+ lekcí, seminářů, teambuildingových akcí a jóga víkendů
Studoval s top učiteli z Evropy, USA a Indie

Mým cílem je, abyste se cítili dobře nejen "na podložce", ale taky "mimo podložku." Abyste si každý den užili naplno, bez stresu a s náladou, kterou jen tak něco nerozhází :-)
Komentáře
  • Vyzkoušejte lekci ZDARMA

    Zbavte se bolavých zad, migrén, stresu, nespavosti nebo špatné nálady :-) Zadejte svůj email a přesvědčte se sami:

  • Přidejte se k nám na FB
  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky